facebook tracking

Välkommen till vår karriärsida

Hälsingegatan 32
113 43 Stockholm Vägbeskrivning oskar.svanstrom@bishopsarms.com 010-5832080

Hotel Bishops Arms Kiruna

Föreningsgatan 6
981 31 Kiruna Vägbeskrivning kiruna@bishopsarms.com 098015500

Hotel Bishops Arms Kristianstad

Västra boulevarden 7
291 32 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@bishopsarms.com 044101366

Hotel Bishops Arms Köping

Stora Gatan 10
731 30 Köping Vägbeskrivning koping@bishopsarms.com 0221760300

Hotel Bishops Arms Lund

S:t Petri Kyrkogata 7
222 21 Lund Vägbeskrivning lund@bishopsarms.com 046149080

Hotel Bishops Arms Strängnäs

Gyllenhjelmsgatan 20
645 30 Strängnäs Vägbeskrivning strangnas@bishopsarms.com 0739417495

Hotell Bishops Arms Mora

Moragatan 6
792 30 Mora Vägbeskrivning mora@bishopsarms.com 0250-130 00

The Bishops Arms Falun

Vattugränd 6
791 71 Falun Vägbeskrivning falun@bishopsarms.com 023-193 00

The Bishops Arms Gustav Malmö

Gustav Adolfs Torg 49
211 39 Malmö Vägbeskrivning plazamalmo@bishopsarms.com 040-66 44 878

The Bishops Arms Gävle

Södra Kungsgatan 7
802 51 Gävle Vägbeskrivning gavle@bishopsarms.com 026-65 25 75

The Bishops Arms Järntorget Göteborg

Järntorget 6
413 04 Göteborg Vägbeskrivning jarntorget@bishopsarms.com 031-24 00 50

The Bishops Arms Jönköping

Hotellplan
553 20 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@bishopsarms.com 036-215 50 22

The Bishops Arms Kiruna

Föreningsgatan 6
981 31 Kiruna Vägbeskrivning kiruna@bishopsarms.com 0980-155 00

The Bishops Arms Kristianstad

Västra boulevarden 7
291 32 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@bishopsarms.com 044-10 13 66

The Bishops Arms Linköping

Ågatan 27
582 22 Linköping Vägbeskrivning linkoping@bishopsarms.com 013-10 09 93

The Bishops Arms Linnégatan Stockholm

Linnégatan 1
114 47 Stockholm Vägbeskrivning edenpark@bishopsarms.com 08-55562707

The Bishops Arms Luleå

Storgatan 15
971 28 Luleå Vägbeskrivning lulea@bishopsarms.com 0920-27 40 30

The Bishops Arms Lund

S:t Petri Kyrkogata 7
222 21 Lund Vägbeskrivning lund@bishopsarms.com 046-14 90 80

The Bishops Arms Marina Plaza Helsingborg

Kungstorget 6
252 24 Helsingborg Vägbeskrivning marinaplaza@bishopsarms.com 042-192551

The Bishops Arms Mollberg Helsingborg

Södra Storgatan 2
252 23 Helsingborg Vägbeskrivning mollberg@bishopsarms.com 042-37 37 77

The Bishops Arms Park Avenue Göteborg

Kungsportsavenyn 36
411 36 Göteborg Vägbeskrivning parkavenue@bishopsarms.com 031-727 10 67

The Bishops Arms Piteå

Storgatan 44 B
941 32 Piteå Vägbeskrivning pitea@bishopsarms.com 0911-25 72 50

The Bishops Arms Plaza Göteborg

Västra Hamngatan 3
411 17 Göteborg Vägbeskrivning gbgplaza@bishopsarms.com 031-720 40 45

The Bishops Arms S:t Eriksgatan Stockholm

S:t Eriksgatan 115
113 43 Stockholm Vägbeskrivning palace@bishopsarms.com 08-56 62 17 88

The Bishops Arms Savoy Malmö

Norra Vallgatan 62
211 22 Malmö Vägbeskrivning savoy@bishopsarms.com 0406644878

The Bishops Arms Skellefteå

Torget 6
93131 Skellefteå Vägbeskrivning skelleftea@bishopsarms.com 0910-211760

The Bishops Arms Skövde

Hertig Johans Torg 4
541 30 Skövde Vägbeskrivning skovde@bishopsarms.com 0500-410122

The Bishops Arms Sundbyberg

Landsvägen 49
172 65 Sundbyberg Vägbeskrivning sundbyberg@bishopsarms.com 08-25 55 54

The Bishops Arms Sundsvall

Storgatan 13
852 30 Sundsvall Vägbeskrivning sundsvall@bishopsarms.com 060-60 80 011

The Bishops Arms Trollhättan

Kungsgatan 33
461 30 Trollhättan Vägbeskrivning trollhattan@bishopsarms.com 0520-42 01 00

The Bishops Arms Umeå

Renmarkstorget 8
903 26 Umeå Vägbeskrivning umea@bishopsarms.com 090-10 09 90

The Bishops Arms Vasagatan Stockholm

Vasagatan 7
111 20 Stockholm Vägbeskrivning vasagatan@bishopsarms.com 08-202325

The Bishops Arms Östersund

Stortorget 8
831 31 Östersund Vägbeskrivning ostersund@bishopsarms.com 063-10 15 29

Jobbar du redan på The Bishops Arms?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@bishopsarms.com
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor